KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13442223
nr 1344 2223
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad EA-upplaga. Motivet: ca 49,5x64 cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:16:19
28/8 08:47:05
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander